Szkolenia JIRA – naucz zarządzać się projektami!

By | Lipiec 29, 2017

W dzisiejszych czasach prawie w każdej dziedzinie możemy się spotkać z projektami. Wokół nich skupiają się całe zespoły, które są odpowiedzialne za przeprowadzenie i realizację takiego projektu od początku do końca. Jednakże zespół to nie wszystko. Bardzo przydatnym narzędziem może się okazać oprogramowanie, które pozwala na organizację i zarządzanie projektami. Jednym z takich programów jest JIRA.

Czym jest system JIRA?

Jest to system wspomagania zarządzania projektami, który ma nam ułatwić pracę. Stanowi połączenie narzędzia do śledzenia zgłoszeń, zarządzania projektami, procesowania workflow. Jest też łatwo rozszerzalną platformą integracyjną, której celem jest zwiększenie wydajności zespołów projektowych. Mimo, że oprogramowanie należy do intuicyjnych i przyjaznych użytkownikowi, warto zastanowić się nad skorzystaniem ze szkolenia JIRA.

Szkolenie tłumaczy krok po kroku program JIRA

Takie szkolenie pozwoli na zapoznanie się z system krok po kroku w łatwy i przystępny dla człowieka sposób. Doświadczona kadra szkoleniowa odpowie na szczegółowe pytania oraz pozwoli rozwiać powstające problemy i wątpliwości. Szkolenia JIRA są również doskonałą okazją do zapoznania się z niuansami działania oprogramowania i dają możliwość na poznanie tricków oraz wskazówek przyspieszających pracę w programie. Gama szkoleń jest bogata, a co za tym idzie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno początkujący użytkownik, stawiający pierwsze kroki i zapoznający się z oprogramowaniem, jak i osoba nieco bardziej zaawansowana poszukująca możliwości poprawienia swojej wydajności, jak i zapoznania się z bardziej zaawansowanymi funkcjami programu. Szkolenia JIRA często skierowane są nie tylko do użytkowników, ale również administratorów systemu JIRA. Specyfika dostosowywana jest do konkretnych potrzeb klienta/uczestnika szkolenia i może być zmieniania w zależności od poziomu zaawansowania uczestników oraz długości czasu, przez jaki korzystają z oprogramowania. Szkolenie to też praca na praktycznych przykładach oraz demonstracje, ułatwiające zrozumienie i przyswojenie nowej wiedzy.